NOWY PLAN PEREGRYNACJI RELIKWII ŚW. JANA PAWŁA II

2020-09-28

WZNOWIENIE PEREGRYNACJI RELIKWII ŚW. JANA PAWŁA II - PLAN

Lp.

Parafia

p.w.

Dekanat

Data

1.

ROPCZYCE

św. Barbary

Ropczyce

28.09.2020 (poniedziałek)

2.

ROPCZYCE

Przemienienia Pańskiego

Ropczyce

29.09.2020 (wtorek)

3.

ŁĄCZKI KUCHARSKIE

św. Bartłomieja

Wielopole Skrzyńskie

30.09.2020 (środa)

4.

NIEDŹWIADA

Chrystusa Króla

Wielopole Skrzyńskie

01.10.2020 (czwartek)

5.

BRZEZINY

św. Mikołaja

Wielopole Skrzyńskie

03.10.2020 (sobota)

6.

BABICA

Dobrego Pasterza

Czudec

05.10.2020 (poniedziałek)

7.

POŁOMIA

św. Mikołaja

Czudec

06.10.2020 (wtorek)

8.

NIEBYLEC

Znalezienia Krzyża Świętego

Czudec

07.10.2020 (środa)

9.

CZUDEC

Świętej Trójcy

Czudec

08.10.2020 (czwartek)

10.

STRZYŻÓW

Niepokalanego Poczęcia NMP

Strzyżów

09.10.2020 (piątek)

12.

WIŚNIOWA

NMP Królowej Świata

Frysztak

10.10.2020 (sobota)

13.

FRYSZTAK

Narodzenia NMP

Frysztak

12.10.2020 (poniedziałek)

14.

USTROBNA

św.Jana Kantego

Frysztak

13.10.2020 (wtorek)

15.

DĄBRÓWKA

św. Judy Tadeusza

Brzostek

14.10.2020 (środa)

16.

KOŁACZYCE

św. Anny

Brzostek

15.10.2020 (czwartek)

17.

BRZYSKA

św. Marii Magdaleny

Brzostek

16.10.2020 (piątek)

18.

JANUSZKOWICE

Zwiastowania NMP

Brzostek

17.10.2020 (sobota)

19.

BRZOSTEK

Podwyższenia Krzyża Świętego

Brzostek

19.10.2020 (poniedziałek)

20.

BĄCZAL DOLNY

Imienia Maryi

Jasło - Zachód

20.10.2020 (wtorek)

21.

TRZCINICA

Przemienienia Pańskiego

Jasło - Zachód

21.10.2020 (środa)

22.

JASŁO

NSPJ i NSNMP

Jasło - Zachód

22.10.2020 (czwartek)

23.

JASŁO

św. Stanisława Bpa

Jasło - Wschód

23.10.2020 (piątek)

24.

JASŁO

św. Antoniego

Jasło - Wschód

24.10.2020 (sobota)

25.

JASŁO

Wniebowzięcia NMP

Jasło - Wschód

26.10.2020 (poniedziałek)

26.

JASŁO

MB Częstochowskiej

Jasło - Wschód

27.10.2020 (wtorek)

27.

JASŁO

Chrystusa Króla

Jasło - Wschód

28.10.2020 (środa)

28.

CZELUŚNICA

św. Maksymiliana Kolbe

Jasło - Wschód

29.10.2020 (czwartek)

29.

TARNOWIEC

MB Zawierzenia

Jasło - Wschód

30.10.2020 (piątek)

30.

SZEBNIE 

św. Marcina Biskupa

Jasło - Wschód

03.11.2020 (wtorek)

31.

OSIEK JASIELSKI

Przemienienia Pańskiego

Dębowiec

04.11.2020 (środa)

32.

NOWY ŻMIGRÓD

św.Piotra i św.Pawła

Nowy Żmigród

05.11.2020 (czwartek)

33.

FALISZÓWKA

Dobrego Pasterza

Nowy Żmigród

07.11.2020 (sobota)

34.

PAGORZYNA

Najświętszego Serca Pana Jezusa

Biecz

09.11.2020 (poniedziałek)

35.

WÓJTOWA

Św. Bartłomieja

Biecz

10.11.2020 (wtorek)

36.

BINAROWA

św. Michała Archanioła

Biecz

12.11.2020 (czwartek)

37.

ROŻNOWICE

św. Andrzeja Ap

Biecz

13.11.2020 (piątek)

38.

LIBUSZA

Narodzenia NMP

Biecz

14.11.2020 (sobota)

39.

LIPINKI

Wniebowzięcia NMP

Biecz

16.11.2020 (poniedziałek)

40.

KRYG

NMP Królowej Polski

Biecz

17.11.2020 (wtorek)

41.

SĘKOWA

św.Józefa Oblubieńca NMP

Gorlice

18.11.2020 (środa)

42.

ROPICA POLSKA

Miłosierdzia Bożego

Gorlice

19.11.2020 (czwartek)

43.

GORLICE

Narodzenia NMP

Gorlice

20.11.2020 (piątek)

 

Polub nas na FB

AKCJA KATOLICKA

 DEKRET

    HYMN

     PATRONI 

 




DZIŚ OBCHODZIMY
Pawła, Heleny